Değerli Konuklarımız; sizleri saat 08.00 de Trabzon Otogarı ve Trabzon Hava Limanından karşılayarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kaçkarların en dolu dolu ,eğlenceyi ve soğuğu yaşayacağınız şenliklere hazır olun. İlk olarak Fırtına Vadisinde Zipline molası vererek adrenalini doyasıya yaşayacaksınız.

Ardından tarihi köprüleri görme fırsatı bulup Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. Yaylaya ulaştıktan sonra otelimize yerleşerek siz değerli konuklarımız dilediği zaman şenlik alanına geçerek doyasıya eğlenebilirsiniz. Kayak alanında poşet le kayarak çocukluğunuzu yaşayacaksınız. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecek olup dilediğiniz zaman yaylada serbest zaman geçirebilirsiniz.

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Ayder Otelleri

2.GÜN

Değerli Konuklarımız; otelde yapılan açık büfe kahvaltı ardından şenlik alanında konserleri dinleyebilir , eğlenceye devam edebilirsiniz. 15.30 da Ayder Yaylasından ayrılarak filmlere ev sahipliği yapan Şenyuva Köyü(Çinçiva) ya gidiyoruz. Anılarınızda yer alacak özel kareler çekecek olup eğlence dolu yolculuğumuza devam ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı aldıkları biletlere göre Rize Otogarı – Trabzon Otogarı – Trabzon Hava Limanına bırakıyoruz. Bir başka turumuzda sizleri ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Bireysel
Akşam Yemeği: Dönüş Günü
Konaklama: Dönüş Günü

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Termal Havu, Sauna, Hamam Hizmeti
– Canlı Müzik

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler
– Öğle yemekleri

Konaklamalı Tur Fiyatları

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
399,99

Tek kişi Konaklama Farkı:
99,99

07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
274,99

0-6 Yaş Çocuk:
Ücretsiz

By admin