Anzer Balı Hakkında Bilinmesi Gerekenler! Anzer Balı Nedir Faydaları Nelerdir?

Anzer balının içinde bulunan fenolik asitler, vücuda girince güçlü bir antioksidan etkisi yaratır. Yani bu madde vücudumuza girdiğinde yabancı maddelerin dışarı atılmasını sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı ciddi bir koruma sağlar.

Vücuttaki iltihabın hızlı bir şekilde kurumasına yardımcı olur. Örneğin bademcik iltihaplanması yaşıyorsanız Anzer balı sizin kurtarıcınız olacaktır. Boğaz ağrısı, öksürük ve balgam çıkarma gibi sorunlar yaşıyorsanız iyileşmek için Anzer balını kullanabilirsiniz. Ciddi bir tedavi edici özelliği vardır.

Antibakteriyel özelliği vardır. Bu özelliği antioksidanla birleşince kanda bulunan yabancı maddelerin dışarı atılmasını sağlar, mikroplardan temizler. Böylelikle damar tıkanıklığının da önüne geçmiş olur. Düzenli olarak Anzer balı tüketimi halsizlik ve yorgunluğu ortadan kaldırır. Anzer balında bulunan kalsiyum, potasyum ve C vitamini enerjinizi yerine getirecek en önemli bileşenlerdir.

Ancak bu etkisinden faydalanabilmek için düzenli bir şekilde Anzer balını tüketmelisiniz. Antimikrobiyel özelliği sayesinde mide sağlığını korur ve hazımsızlığı ortadan kaldırır. Aynı zamanda iştah açıcı özelliği vardır. Eğer kilo alamama sorunu yaşıyorsanız bunun için yemeklerden bir saat önce Anzer balı yiyebilirsiniz.

Hastalıkların kökünü kurutacak doğal bir antibiyotik sayılabilecek bir kaynaktan bahsedeceğiz bugün size… Bal çeşitleri arasında en özel olan Anzer balı ülkemizde üretilen bir şifa kaynağı. Maliyeti yüksek ancak faydaları da bir o kadar etkili.

Tamamiyle katkısız doğal koşullarda üretilen en uygun fiyatlI Anzer Balı siparişlerine göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı sizlere çok teşekkür ederiz. Bizin için önemli % 100 müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyat garanti seçeneği. Ayrıca ürünlerimiz hakkında sizlerden alacağımız yorumlar da bir o kadar etkili. Şimdiden afiyet olsun. RİZE

ANZER BALI BİLİNMESİ GEREKENLER

Karadeniz’in incisi Rize’nin İkizdere yaylasında üretilen Anzer Balı dünyada çok az bulunan eşi emsalı olmayan kır çiçekleri ve flora örtüsündeki çiçeklarden arıların topladığı müstesna bir baldır. Geçen yıllarda İngiliz ve Alman botanikçilerin yaptığı titiz araştırmalar sonucu 450-500 çeşit çiçek bulunan, bunların içinde 80-90 tane endemik çiçek yalnız Anzerde yaylasında yetişmekte ve bu çiçeklerden arıların topladığı bal dünyaca ünlü Anzer çiçek balıdır. Şifaları saymakla bitmez olan bu doğa harikası şifalı anzer balını yediden yetmişe herkes tüketebilir.

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası Rizetours.com