Ayder Kardan Adam Şenlikleri Turu 2019, Ayder Kardan Adam Festivalı

Yazımızın başında yeni yılın hepinize başta sağlık, huzur, mutluk getirmesi dileriz. Bu yıl 2019 yılında 12’si düzenlenecek olan Ayder Kardan Adam Şenlikleri 2019 25–26–27 ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve çok renkli gelişmelere sahne alacak.

12. Düzenlenen Ayder Kardan Adam festivalinin adı Ayder Kar Festivali olarak değiştirildi. Geçen sene çok ilgi gördüğünden dolayı bu seneyi festivale 5 sanatçı, 1 dj ( Koliva, Volkan Arslan, Turan Şahin, Erdem Akın, Salih Yılmaz, dj Savaş ) katılımıyla gerçekleşecek.Birbirinden özel sürprizlerle dolu yepyeni eğlence formatı sizleri bekliyor olacak.

Her yıl ayrı keyifle eğlenerek girdiğimiz yeni yıl coşkusu birde kardan adam şenliği festivalı birleşince bir karnaval havası içinde geçecek olan 12.Ayder Kardan Adam Şenlikleri kutlamalarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımız bilmenizi isteriz.

Yine en uygun fiyatlarla dolara inat (40 TL)1 yıldır aynı fiyatla bu festivalde de yanınızda olacağız. Yoğun ilginiz için çok teşekkür ederiz. Rezervasyonlarınızı ücretsiz olarak 0538 700 53 83 numaralı telefondan yapabilirsiniz.

www.rizetours.com | www.lebego1.com