Çek Cumhuriyeti Prag’da 24 Saat’te Eksiksiz Bir Gezi Destinasyonu

Prag'da 24 Saat Gezi Destinasyonu
Prag'da 24 Saat Gezi Destinasyonu
Prag’da 24 Saat Gezi Destinasyonu

Uzun zaman önce Prag‘da 24 saat geçirmenin güzelliğini açıklamak için seyahat günlüğü yazma gereksinimi duydum ve bu konuda hafizandakı tüm sıfatları kullandım. Onun yerine şunu söyleyelim: Prag bağımlılık yapar. Prag’ın Eski Şehrine adım attığınız andan itibaren, bağımlısınız.

Prag‘dan uzak duramam. Her ne sebeple olursa olsun, on yıldan fazla bir süre önce oraya ilk seyahatimden bu yana kendimi Çek Cumhuriyeti’nin başkentinde birkaç kereden fazla beklediğimden ve beklenmedik bir şekilde kalırken buldum. O dönemde, hâlâ nadir bulunan bir esaret gücüne sahip olması dışında çok şey değişti. Her seferinde.

Prag’ın Eski Kent’indeki rönesans mimarisi arasında dolaşmaktan gotik St. Vitus Katedrali’nin gölgesinde bir Çek pilsnerını yudumlamaya kadar, Prag, Orta Avrupa’nın en iyi şehir kaçış noktalarının başında gelir.

Prag‘da sadece bir gününüz olsa bile, bu zarif şehirde çok şey yaşayabilirsiniz. Prag’ı 24 saatte yaşamaya hazır mısınız? Bir sonraki 1 günlük Prag güzergahı ile konaklamanızı planlamanıza yardım edeyim …

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası Rizetours.com