Dallas Günübirlik Gezi Turu Mutlak Gezilecek En Önemli Yerleri

Dallas Günübirlik Gezi Turu

Dallas’ı seviyoruz ve bu heyecan verici şehir turunda nedenini öğreneceksiniz! Tur Rehberinize katılın ve Dallas’ın Önemli Noktalarının tadını çıkarmak için yola çıkın.

Dallas‘ın tarihi, sanatı, mimarisi, JFK, profesyonel sporlar, parklar ve daha fazlası hakkında bilgi edinin. Fotoğraflar, ayrıntılı bilgiler için yol boyunca durakların tadını çıkarın ve birçok mahalleyi ziyaret edin.

Dallas’ı görmenin ve öğrenmenin bilgilendirici ve eğlenceli bir yolu! West End Historic District bölgesi, ABD Ulusal Tarihi Yerler Sicilinde listelenmiştir. Bölge içinde, Dallas’ın orijinal doğum yerini çevreleyen bir park olan Dealey Plaza yer almaktadır. Şehrimizin kurucusu John Neely Bryan hakkında bilgi edinin.

John Neely Bryan’ın Founders Plaza’daki orijinal Ahşap Kulübesine uğrayın. Dealey Plaza aynı zamanda Başkan John F. Kennedy’nin suikastının yapıldığı yerdir. 22 Kasım 1963’teki o trajik günün büyüleyici ayrıntılarını öğrenin.

Dealey Plaza‘da yürüyün, Grassy Knoll’u görün, daha fazla bilgi edinmek için durun ve Altıncı Kat Müzesi’nin bir fotoğrafını bekleyin. Kennedy’nin ebedi ruhunu simgeleyen Kennedy Anıtı’nı durdurun. Texas Longhorn Steers ata binen üç kovboy tarafından sürülen Texas Longhorn Steers ile, hayattan daha büyük bronz heykeller içeren,

Texas Longhorn Steers’ın yeniden yaratıldığı muhteşem Pioneer Plaza‘yı keşfedin! En iyi manzaralar için basamak taşlarını en üste geçin! Sanatçı Tony Tasset’in 30 metrelik bir heykeli olan “ikonik” Eyeball’u görmek için Main Street’te Dallas şehir merkezine gidin.

Her ikisi de Dallas‘ta kurulmuş olan orijinal Neiman Marcus Alışveriş Mağazası’nı veya 7-11’in tarihini öğrenmeden Dallas’ı ziyaret edemezsiniz! Şehir merkezi ile Uptown’u birbirine bağlayan hareketli, güzel bir şekilde düzenlenmiş şehir parkı Klyde Warren Park’ın keyfini çıkarın.

Günlük park aktiviteleri arasında yemek arabaları, fitness dersleri, çocuk oyun alanı, oyunlar, film geceleri ve canlı müzik yer alır! Nefes kesen Margaret Hunt Hill Köprüsü’nden geçin. İspanyol mimar Santiago Calatrava tarafından tasarlanan asma köprü, Dallas silüetinde belirleyici bir dönüm noktasıdır.

Dallas silüetinin muhteşem manzarasını görmek için nehir yatağında durun! Son derece popüler bir yemek mekanı olan Trinity Groves ve batı Dallas’ın patlayıcı büyümesi ve yeniden merkezileştirilmesi hakkında bilgi edinin.

Dallas Sanat Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kentsel sanat bölgesidir. Yürünebilir mahalle, ödüllü müzeleri, Winspear Opera Binası da dahil olmak üzere birinci sınıf performans sanatları mekanları ile herkese sanat sunuyor.

Texas Sculpture Walk‘un ilginç modern sanat ve heykel eserlerini ziyaret edin. Tarihi Guadalupe Katedrali ve Belo Malikanesi’ni görün ve Malikanenin Dallas, Bonnie ve Clyde’den gelen kötü şöhretli gangsterlerle olan bağlarını dinleyin! Popüler yemek ve alışveriş mekanlarıyla dolu modern bir mahalle olan Victory Park’ı ziyaret edin.

NBA’deki Dallas Mavericks ve NHL’den Dallas Stars’a ev sahipliği yapan American Airlines Center’da harika fotoğraflar çekin. Tarih öncesi yaratıklar, uzay harikaları ve parıldayan mücevherlerle dolu akıllara durgunluk veren sergi salonlarına ev sahipliği yapan ödüllü bir mimari mücevher olan Perot Doğa ve Bilim Müzesi hakkında bilgi edinin.

Tarihi McKinney Avenue Trolley ile birbirine bağlanan şık bir mahalle olan Uptown’a gidin. Harwood Bölgesi’nin yeniden canlanan mahallesi, dünyadaki en büyük Samuray sanatı ve zırh koleksiyonu olan The Samurai Collection’a ev sahipliği yapmaktadır.

Manzaralı Turtle Creek’i seçkin Highland Park mahallesine, geçmiş konaklara, Lakeside Park’a ve çok sevilen Teddy Bear heykellerine doğru sürün. Mahallelerin Beverly Hills ile bağlarını duyun! George W. Bush Başkanlık Merkezi ve İspanya dışındaki İspanyol Sanatı’nın en iyi koleksiyonlarından biri olan Meadows Müzesi’ne ev sahipliği yapan Southern Methodist Üniversitesi kampüsünü ziyaret edin.

Discover Dallas Tours, Dallas ve Fort Worth bölgesinde günlük gezi turları sunmaktadır. İster tek başınıza seyahat edin, ister kalabalık bir grup veya kongre ile şehirde olun, sizi heyecan verici turlarımızdan birine davet etmekten mutluluk duyarız!

Hiçbir tur tamamen aynı değildir ve çoğu tur özel ilgi alanlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Birçok misafir, tam bir gezi günü oluşturmak için turları birleştirmeyi tercih ediyor.

Başkalarının ziyaret etmediği birçok yeri ziyaret ediyor ve turlarımızda sık sık mola veriyoruz; bu yüzden fotoğraflar, atıştırmalıklar veya bir mahallenin veya turistik yerin tadını çıkarmak için biraz daha fazla zaman. Lütfen bize katılın ve Dallas’ı kendiniz keşfedin!

Fort Worth “Batı’nın Başladığı Yer” deneyimini yaşayın. Kovboylar. Kızılderililer. Sığırlar. Sıvı yağ. Fort Worth Tarihi, Amerikan Batı’sının tarihi gibi okunur. Şehir merkezinin kalbi Sundance Square’i ziyaret edin ve Fort Worth’ın renkli geçmişi hakkında bilgi edinin!

Başkan Kennedy’nin Fort Worth’taki tarihi kalışını onurlandıran JFK Tribute’ü görün. Ardından Eski Batı’nın hayat bulduğu Stockyards Ulusal Tarihi Bölgesi’ne gidin! Stockyards’da rehberli bir yürüyüşün keyfini çıkarın ve dünyanın tek günlük Cattle Drive deneyimini yaşayın! Bu tarihi Fort Worth Turunda vahşi batıyı içinize çekin!

Waco, Texas’ı deneyimleyin! Gününüze I-35’te güneye Silos’taki ünlü Manolya Pazarı’na doğru başlayın! Magnolia Market’te herkes için küçük bir şeyler var. Alışveriş, oyunlar, bahçe ve hatta yiyecek bir şeyler.

Market’in kendisi, akılda tek bir amaç ile düzenlenmiştir: içinde bulunduğunuz alana sahip olmanız için size ilham vermek. Umarım ziyarete gelir ve heyecanlı ayrılırsınız. Texas Rangers Müzesi, Dr. Pepper Müzesi ve Waco Mammoth Ulusal Anıtı gibi seçenekler, günlük turunuzu özelleştirmek için eklenebilir.

Southern Methodist University kampüsünde 24 dönümlük bir alanda bulunan George W. Bush Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesi’ni gezin. Müze, ziyaretçileri Bush başkanlığının kritik kararlarının perde arkasında heyecan verici bir tura çıkarıyor.

“Teksas, Dallas’ta bulunan George W. Bush Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesi, son teknoloji ürünü interaktif sergileriyle, ziyaretçilere 8 yıllık Amerikan tarihine, Amerikan Başkanlığı’na ve önemli halk sorunlarına derinlemesine bir bakış sunuyor. politika”.

66 dönümlük ince bakımlı arazisi ile Dallas Arboretum ve Botanik Bahçeleri yıl boyunca nefes kesici manzaralar sunar! Muhteşem bahçelerin özel rehberli turunun tadını çıkarın;

Mevsimlik renklerin çarpıcı görüntülerinin sergilendiği 66 dönümlük ince bakımlı arazi. Huzurlu bir banktan White Rock Gölü’nün manzaralarını görün, rengarenk gül bahçelerinde dolaşın, şelalelerin seslerini duyun ve yerel doğanın tadını çıkarın. Birçok küçük bahçe, sanat enstalasyonu ve yemek alanı, Dallas’ın en çok ziyaret edilen turistik yerlerinden birini oluşturur.

Dünyaca ünlü Dallas Cowboys’a ev sahipliği yapan, hayranlık uyandıran AT&T Stadium’da heyecan verici bir VIP Turu için bize katılın! Rehberiniz sizi bu mega yapının “sınırsız” alanlarını ziyaret etmeniz için “perde arkasına” götürür.

Rehberiniz sizi stadyumun şaşırtıcı gerçekleri ve figürleriyle meşgul ederken “özel süitte” lüks tarzda rahatlayın. Cowboys Soyunma Odasını gezin; burada hiçbir masraftan kaçınılmaz! Cowboys Stadium Pro Shop’ta ziyaretinizin hatırasını almak için durmadan hiçbir tur tamamlanmayacaktır!

Efsanevi Southfork Çiftliği’ni ziyaret etmeden Dallas’a hiçbir gezi tamamlanmış sayılmaz! “Dallas” dizisiyle ünlü Southfork Ranch çiftliğinde özel bir tur için rehberinize katılın! Ahırlara göz atarak ve çiftlik hayvanlarını ziyaret ederek çiftlik arazisinde dolaşın.

“Dallas Efsaneleri” Müzesi “nde” Dallas “tan anları yeniden yaşayın. JR’ı vuran silahı, Lucy’nin gelinlikini, diziden TV kliplerini ve sizi en kötü şöhretli Teksaslılarla kendinizi evinizde hissettirecek diğer hatıraları görün hepsinden, Ewingler.

Şehir merkezinde bir mücevher gibi yuvalanmış olan Dallas Arts District, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kentsel sanat bölgesidir.

Yürünebilir şehir merkezindeki yaratıcılık merkezi, ödüllü müzeler, çarpıcı, son teknoloji performans salonlarının yanı sıra sayısız tarihi kilise, mağaza ve restoranla tüm duyulara hitap eden sanat eserlerini barındırır.

Booker T. Washington Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Lisesi hakkında bilgi edinin ve Santuario de la Virgen de Guadalupe Katedrali’ni gezin; şehrin en eski Katolik cemaati ve Hall Texas heykel yürüyüşü!

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası