En Ucuz Güvenli Ayder Turu 40 TL Karagöl Turu 50 TL

Ayder TURU

 

Rize merkezdeki acentamızdan kesin kalkışlı Rize günübirlik tur gezilerimizi haftanın 7 günü yanı, hergün düzenliyoruz. Yukarda paylaştığımız linkten  rezervasyonlarınızı bekliyoruz. Günübirlik tur olarak yaptığımı organizasyonlarımızı haftaiçi yeterli sayıya ulaştığımızda da yapıyoruz. Günübirlik turları Rize çevresine sabah 08 veya 09 olarak düzenliyoruz.

Günübirlik gezi olarak düşündüğüz yerler için siz değerli misafirlerimizden de öneriler bekliyoruz. Günübirlik tur şehre yakın mesafelerdeki destinasyonları kapsar. Günübirlik gezi için birçok alternatifi web sitemizden görebilirsiniz. Rize Günübirlik Tur gezileri mevsimine göre farklılık göstermektedir. Günübirlik gezi turları doğa, kültür ve kayak olarak organize edilmektedir.

Rize günübirlik gezisine katılacak tatilciler şehrin tarihi eserlerini profesyonel rehberler eşliğinde gezmektedir. kentin özellikle tarihi mekanlarını keşfetmek isteyenler için hazırlanmıştır. Rize günübirlik turlar en çok tercih edilen şehirlerimizden. Günübirlik turlar Rize şehir merkezi ve yakın yerlerdeki turistik bölgelere yapılmaktadır.

Rize günübirlik tur olarak farklı seçeneklerde misafirlerimizden gelen istekler doğrultusunda hazırlıyoruz. Rize günübirlik gezi seçeneklerini farklı tur programları hazırlayarak sürekli yaniliyoruz.

Günübirlik geziler Rize yakınında özellikle son yıllarda gözde olan Ağva, küçük bir Polonya köyü olan Polonezköy, şehrin akciğerleri olarak bilinen Belgrad Ormanları gibi yerlere de düzenlenmektedir. Rize günübirlik geziler için zengin destinasyonları içinde barındırmaktadır.

Günübirlik Ayder turuna katılanların ulaşımın yakınlığı da göz önünde bulundurarak sabah saat 09:00, başlamaktadır. Günübirlik Batum turu için sabahın erken saatlerinde (08:00) çıkılmaktadır. Rize Günübirlik geziler için detaylı bilgi ve kayıt için lütfen bizimle nolu numaradan irtibata geçin.

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası Rizetours.com