GÜNÜBİRLİK ARTVİN BORÇKA KARAGÖL TURU

GÜNÜBİRLİK ARTVİN BORÇKA KARAGÖL TURU

Sevgili Misafirlerimiz Artvin Borçka Karagöl Turu muzu hoşgeldiniz. Öncelikle turumuz boyunca keyifli bir zaman geçirmenizi dileriz. Günübirlik Karagöl Turu hakkında detaylı bilgilendirme aşağıdadır. Yazımızı dikkatle okursanız karagöl hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Rize Merkez Kalkışlı Karagöl Tur Ücreti Kişi Başı 50 TL’dir.

TURA DAHİL OLANLAR

– Ulaşım
– Rehberlik Hizmeti
– Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti

TURA DAHİL OLMAYANLAR

– Müze girişleri ve Ören Yeri girişleri
– Yemek

Ofisimizin önünden yerel saat 09:00’da hareket edeceği için misafirlerimizi 08:45’te ofisimizin önünde hazır olmalarını rica ediyoruz. Bu şekilde olması hem sizler içinde hem de bizler için iyidir.

Yolculuğumuz kemençe tulum eşliğinde devam ederken sol tarafımızdaki Karadeniz ve sağ tarafımızdaki , denize paralel uzanan dağlar bize muazzam bir görüntü ortaya seyri sunuyor.

Sırasıyla Rize’nin ilçeleri olan Çayeli, Pazar, Fındıklı geçtikten sonra Arhavi’de çay molası veriyoruz. (Çay molamız yaklaşık 30 dakika sürüyor) Artvin’i Karadeniz sahiline bağlayan Hopa Dağı Cankurtaran Geçidi’ne ulaşıyoruz.

Fotoğraf tutkunlarının mutlaka görmesi ve fotoğraf çekilmesi gereken bir yer olduğunu düşündüğümüzden ufak bir fotoğraf molası veriyoruz. (Fotoğraf molamız yaklaşık 15 dakika sürüyor).

Fotoğraf molamızın ardından Borçka doğru yol alırken Artvin ilinin en büyük akarsuyu olan Çoruh Nehri karşımıza çıkıyor.

Çoruh Nehri ilkbahar aylarında kabarır ve akıntısı oldukça derindir. Yaklaşık 2 saat keyifli yolcumuzun ardından Karagöl’e ulaşıyoruz. Karagöl’e gelen insanların sözleri size ne kadar güzel olduğunu açıklayacak niteliktedir.

” Karagöl Türkiye’nin cennettidir ” , ” Karagöl adeta kalemle çizilmiş efsane bir yerdir ” , Türkiye’deki göllerin arasında en güzelidir Karagöl ” şekilde söylemişlerdir.

Hemen Karagöl Turu için rezervasyonunu yapın 0538 700 53 83 arayarak turumuzu satın alabilirsiniz. Misafilerimiz Karagöl’unun kenarında bulunan restorantlarda yemek yiyebilir.

Karagöl Sahara Milli Parkın tadına vararak zaman geçirebilirsiniz. Bol bol anı biriktirebilir , arkadaşlarınızla Karagöl eşliğinde selfi çektirip sosyal medyana paylaşabilirsiniz.

Yaklaşık 5 saatlik bir Karagöl keyfinin ardından aynı güzergahta Rize’ye dönüş sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyfili günler dileriz. Başka turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası