GÜNÜBİRLİK UZUNGÖL TURU

GÜNÜBİRLİK UZUNGÖL TURU

Sevgili misafirlerimiz Trabzon Uzungöl Turumuza hoşgeldiniz. Herşeyden önce turumuz boyunca keyifli bir zaman geçirmenizi diler hayırlı keyifli yolculuklar dileriz. Kendine zaman ayırıp bizi tercih ettiğiniz için de sizlere teşekkür ederiz.

Günübirlik Uzungöl Turu hakkında detaylı bilgilendirme aşağıdadır. Yazımızı dikkatle okursanız uzungöl hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Rize Merkez Kalkışlı Uzungöl Tur Ücreti Kişi Başı 30 TL’dir.

TURA DAHİL OLANLAR

– Ulaşım
– Rehberlik Hizmeti

TURA DAHİL OLMAYANLAR

– Müze girişleri ve Ören Yeri girişleri
– Yemek

Uzungöl turumuz doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp, huzura kavuşmak, mutluluk, eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir turdur.

Uzungöl Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı bir belde olarak geçer.Solaklı, eski ismiyle Haldızen deresinin önünü toprak kayması sonucu kapanmasıyla oluşan bir göl.Deniz seviyesinden yaklaşık olarak 1100 m. yüksekliktedir.Çam ağaçları arasında bir doğa cennetini anımsatan Uzungöl, yaz ve kış aylarında ayrı bir güzelliği sahiptir. Rize’ye olan yol mesafesi yaklaşık 70 km dir.

Şehrin kalabalığında uzaklaşıp doğa ile iç içe iç huzuru bulabileceğiniz mükemmel bir görsel sov sizleri bekliyor olacak. Oradaki o suyun duruluğu ile huzura kavuşmak, mutluluk hıssı, eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep bir arada yaşanılabileceği muhteşem bir ortama sizleride bekliyoruz.

Uzungöl Turu için ofisimizin önünden saat 10:00 hareket ediyoruz.Turumuza başladığımız ilk durak sürmene ilçesinde bulunan yöresel sürmene bıçağı reyonudur. Burada sürmene bıçağı hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra aliş verişimizi yaptıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. İkinci durak of ilçesindeki eski çay fabrikası ziyareti.Burdada çayın bahçeden soframıza geliş serüvenini hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra isteyenler alışveriş yaparlar sonra yolumuza devam ederiz.

Son olarak tarihi kiremitli köprüde ve yapay şelalelerde fotoğraf molası verip Uzungöl’e varıyoruz. Uzungöl kenarında bulunan restaurantlar bolgesınde serbest zaman veriyoruz. Bu süre zarfında dileyen yemek yiyebilir, göl etrafında yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir ve ya yöresel alış veriş gibi bir çok aktiviteden faydalanabilirsiniz takdiri size kalmış.Evet sevgili misafirlerimiz Uzungöl hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık hepinizi turumuza bekliyoruz.

Rize Günübirlik Turlar

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası
Rize Günübirlik Turlar