Opencart İle Kendi E-Ticaret Sitenizi Kolayca Oluşturabilirsiniz

Opencart İle Kendi E-ticaret Sitenizi Kurun

İşinizi büyütmek, daha fazla kişiye ulaşmak ve ürünlerinizi satışa çıkarmak istiyorsanız Opencart kullanabilirsiniz. Peki Opencart nedir? Dünya genelinde birçok gönüllü yazılımcı tarafından geliştirilen ve hala destek verilmeye devam edilen bir e-ticaret yazılımıdır.

Ücretsizdir ve kullanımı son derece basittir. Kolayca kurulum yapılabilir. Birbirinden farklı tema ve eklentiler ile uyumludur. Ödeme entegrasyonu yapmak basittir.

Bu sayede kolayca bütün ödeme yöntemlerini ekleyebilir ve ürün satışı yapabilirsiniz. Dünya genelinde birçok e-ticaret sitesi Opencart kullanmaktadır. Kullanım paneli oldukça basittir ve Türkçe dil desteği mevcuttur. Aynı zamanda ücretsiz olması da en beğenilen özellikleri arasındadır.

Opencart İle Kendi Siteniz Olsun

Herhangi bir kodlama ve yazılım bilgisi gerektirmeyen, açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olan Opencart ile kolayca ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Kurulumu basittir ve hiçbir bilgisi olmayan kişiler bile kısa sürede kurabilir.

Ayrıca internet üzerinde birçok destek sayfası ve sitesi bulunmaktadır. Ürünler basit bir şekilde görselleriyle birlikte eklenebilir. Her ürünü görseller ve videolar ile detaylandırmak mümkündür.

Bununla birlikte ödeme yöntemleri eklenmesi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Bütün bankaların sanal poslarıyla uyumludur. Böylece hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bu yazılım içerisinde birçok farklı dil bulunmaktadır. Yani web sitenizi farklı dillerde de yayına sunabilir ve satışlarınızı uluslararası çapta gerçekleştirebilirsiniz.

Opencart Nasıl Kullanılır?

Yönetim paneli Türkçedir ve bu sayede istediğiniz gibi kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda bütün temalarla uyumludur. Yaratıcılığınız ile onun sağladığı avantajları birleştirerek kısa sürede sitenizi yayınlayabilir ve ürün satışına başlayabilirsiniz.

Ayrıca yazılım içerisinde sosyal medya entegrasyonu da bulunmaktadır. Bu sayede sosyal medya üzerinde de tek tıkla paylaşmanız mümkündür. SSL ve PCI güvenlik sistemlerine uyumludur.

Böylece sitenizi ziyaret eden ve alışveriş yapan kişilerin verilerin de korumuş olursunuz. SEO konusunda zorluk yaşatmamaktadır. Ayrıca SEO uzmanlarından destek alabilir ve daha fazla kişiye ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Opencart ile çeşitlilik de sağlanmış olacaktır çünkü sizlere pek çok farklı seçenek sunmaktadır. Artık sahip olduğunuz tema doğrultusunda çok daha başarılı bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting Ayder Turu