Özel Yat Kiralama Maliyetleri Nelerdir?

Yatlar tatil bölgelerinde en çok tercih edilen araçlardan biridir. Özel bir yat kiralama kiralamayı düşünüyorsanız, bu makale tam size göre. Aşağıda, bir yat kiralamak için ne kadar ödemeniz gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi bulacaksınız.

Fiyatlar bölgeye göre değişse de ortalama bilgi vereceğiz. Örneğin, Dubai’deki fiyatlar Endonezya’daki fiyatlardan tamamen farklı olacaktır. Yatın varış yeri, saati ve tipi fiyatlar açısından çok önemlidir. İşte bilmek istediğiniz bilgiler.

Kişi Başı Özel Yat Kiralama Maliyetleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, özel yat kiralamalarının maliyetleri belirli destinasyonlarda farklı olabilir. Ancak, 6 yolcu kapasitesine sahip bir yatta kişi başına yaklaşık 1000 dolar ödemeyi bekleyebilirsiniz.

Tabii ki, bu fiyat 6 yolcu olacağı düşünülerek belirlenir. Bu özel hizmetten sadece 4 kişi ile yararlanmayı planlıyorsanız, kişi başına maliyet 1500 dolar civarında olacaktır.

Haftalık veya Aylık Özel Yat Kiralamada İndirim Alır mısınız?

Tabii ki, hizmetin süresine bağlı olarak, pazarlık yapabilir ve bir indirim alabilirsiniz. Buna ek olarak, özel bir yat kiralayacağınız sezon indirim oranını doğrudan etkileyecektir.

Bu hizmeti yoğun sezonlarda kiralayacaksanız, büyük bir indirim alamazsınız. Öte yandan, diğer mevsimlerde% 30 ve% 40’a varan indirimler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting Ayder Turu