Prag’da bir günlük en iyi oteller hangileri? Prag’da nerede kalınır?

1 günlük prag seyahat planını
1 günlük prag seyahat planını
1 günlük prag seyahat planını

Prag‘da nerede kalacağınıza karar vermede belli bir zorluk var. Prag artık Avrupa’nın unutulmuş bir köşesi değil, en sıcak destinasyonlarından biri.

Son dakika planlaması sizi bu şehirde çok uzağa götürmez; iyi bir fiyata iyi bir oda istiyorsanız, birkaç ay önceden planlamanız gerekir!

Bir turist olarak, Prag’daki en ünlü yerlerin çoğunun yayıldığı Eski Kent’e yakın olmak isteyeceksiniz. İşte birkaç iyi seçenek:

Hotel Lippert

Eski Şehir Meydanı’ndan tam anlamıyla yarım blok ötede, aksiyona yaklaşmak bundan daha kolay olamaz. Otel, konaklama maliyetleri sürekli artan bir şehirde geniş, temiz odalar sunmaktadır.

MyHouse Apartments

Geleneksel bir otele mükemmel bir alternatif. Josefov’da, Prag Yahudi Müzesi’nin sinagoglarının yanında bulunan bu daireler, Eski Kent’teki çoğu otelden daha iyi bir değer sunar. Sessiz mahalle, dinlendirici bir konaklama sağlar.

Salvator Boutique Hotel

Wenceslas Meydanı’na ve Prag Ulusal Müzesi‘ne birkaç adımlık mesafede yer alan 4 yıldızlı şık bir butik otel. Buradaki odalar sessiz, ferah ve tertemiz olup bahçe ve şehir manzaralıdır.

Savic Hotel

Eski Kent’in kalbinde, eski bir Rönesans ve Gotik binada bulunan bu otel, klasik Eski Dünya cazibesini yansıtıyor. Tesis bünyesindeki restoranda lezzetli yerel yemekler servis edilmektedir.

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası Rizetours.com