Üsküp Şehir Turu Matka Kanyonu Gezilecek Yerler

Üsküp Gezilecek Yerler

Sabahları Matka kanyonundan başlayıp Eski ve Yeni Üsküp‘ün en önemli noktalarından Üsküp’ün en iyi ve en önemlilerini görmek ve aynı zamanda bir kadeh mükemmel rakija ve yerel biranın yanında lezzetli yerel atıştırmalıkları tatmak istiyorsanız o zaman bu tam sizin turunuz

Bu tur, en popüler iki yarım günlük turumuz olan Üsküp’ten Matka Kanyonuna Yarım Gün Turu ve Yaya Yemek Üsküp Şehir Turu’nun bir paketidir. Turun ilk bölümü sizi Üsküp çevresindeki en popüler açık hava destinasyonlarından biri olan Matka kanyonuna, pek çok endemik bitki ve hayvan türünün sunduğu otantik doğaya götürecek.

İkinci bölüm, Üsküp’ün yiyecek, içecek ve tarih sahnesinde bir kasırga turu. Bu sadece bir yemek turundan daha fazlasıdır; insanları, yaşam tarzını, tarihini, şehrin iniş çıkışlarını tanımak için bir şans, yediğiniz Makedon otantik yemeklerini, içerideki içkileri öğrenme şansıdır. eliniz ve çevrenizdeki şehir!

Fiyatlarımız

Normal: 61 EURO
Öğrenci: 55 EURO

Yayınınızda Getirilen Şeyler

-Kağıt veya elektronik kupon
-Kamera
-Rahat yürüyüş ayakkabısı

Tur Kapsamı

-Yiyecekleri seven, İngilizce konuşan rehber
-Farklı yerlerde 5 yiyecek ve 3 içecek tadımı

Kale kalesinden Matka kanyonuna ve geri bırakma noktasından Makedonya Kapısı’na klima ile ulaşım
-Ek yiyecek ve içecek
-Hatıralık eşyalar ve kişisel alışveriş
-Toplantı ve bitiş noktalarına / noktalarından ulaşım
-İpuçları ve bahşişler

Aklınızda Bulunsun

-Tur yıl boyunca sıcak veya soğuk olarak yağmurlu veya parıltılı çalışır.

– Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce bulunduğunuz yerde kendinizi tanıtın.

-Bu turda 18 yaşın altındaki yolculara alkol ve alkollü içecek servisi yapılmayacak, yerine meşrubat servis edilecektir.

-Turun seyrini ve mekanın kapalı olması durumunda ziyaret edilen yeri değiştirme hakkını saklı tutarız. Menü değişikliği durumunda, katkıların niteliğinde veya miktarında herhangi bir kayıp olmayacak şekilde en iyi alternatifi seçeceğiz.

-Bu tur, yerel saatle 09: 00’da Otopark Üsküp Kalesi’nde başlıyor. Rehberimiz sizi organize ulaşım ile Üsküp’ten yaklaşık 17 km uzaklıktaki Matka kanyonuna götürecektir.

Matka kanyonunu ziyaret ettikten sonra, şehrin yeni ve eski bölümünü keşfetmeye devam ettiğiniz ve yerel, otantik Makedon yemeklerini tatmaya başlayacağınız Üsküp’ün merkezine geri dönün. Tur, Eski Şehir’de sona eriyor.

Tur Esnasında Geçeceğiniz Yerler

-Kanyon Matka
-St. Andrew kilisesi
-Gate Makedonya
-Ana meydan Makedonya
-Büyük İskender’in büyük çeşmesi
-Rahibe Teresa Anıt Evi
-Eski Tren İstasyonu
-Yeşil Pazar
-Parlemento Binası
-Taş Köprü
-Philip II Meydanı
-Eski Çarşı
-Aziz Holly Kurtuluş
-Üsküp’ün kalesi Kale

Yeme İçme Notları

Vejetaryenler, çölyaklar ve diğer alerjileri olan kişiler rezervasyonunuzu yapmadan önce bizimle temasa geçmelidir, böylece tüm yiyecekler önceden ayarlandığı için ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimizden emin olabiliriz. Alkol içmeyenlere bunun yerine alkolsüz içecekler servis edilecektir.

Çocuk Politikamız

12 yaşın altındaki yolcuların tura katılmasına izin verilmez. Aile dostu turlar için, turu ihtiyaçlarınıza daha iyi uyarlayabilmemiz için özel bir tur düzenlemek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İptal Politikası

Tam bir geri ödeme için, deneyimin başlangıç ​​tarihinden en az 48 saat önce iptal edin.

You May Also Like

About the Author: admin

COPYRİGHT © 2022 UCAKBİLETİUYGUNAL » EKONOMİK RİZE UÇAK BİLETLERİ ARAMA. ALL RİGHTS RESERVED.

Google Ping Site Haritası
Rize Günübirlik Turlar