Yunanistan’da Yarı Paylaşımlı Turlar Hakkında Bilgiler

yunanistan turu

Kendinize şair yazarlarına ilham veren tüm temel anıtları görme ve mimarlığın çağlar boyunca nasıl yaşayabileceği hakkında bir fikir edinme fırsatı verin. İlahiyat beşiğini Akropolis’i ve Atina’nın diğer tanınmış anıtlarını ziyaret edin. Atina’daki Yarı Özel Paylaşımlı Sahil Gezileri’ne katılın ve küçük bir grubu barındırabilen lüks bir Mercedes Benz Mini Otobüs’te turunuzun tadını çıkarın.

Atina dünyanın en ilham verici ve ruhsal şehirlerinden biri. Tüm mimarisinin büyüsü ve yaratıcısı. Asla unutmayacağınız harika bir deneyim. Tüm bu siteleri tek bir tıklamayla ziyaret etmek için bu ezici fırsatı sunuyoruz.

Turun başlıca yönleri

İyi organize edilmiş 8 saatlik özel tur
Bilgili ve bilgilendirici akıcı İngilizce konuşan rehber.
Dock’tan alma ve tur bittikten sonra bırakma.
Göreceğiniz şeyin ayrıntılı açıklaması.
Size gerçek gelenek Tavernas şarap veya geleneksel tatlılar ile geleneksel Yunan mutfağını denemek için şans verin.
Doğal Plaka eğlence yürüyüş. Bu sizi huzur ve rahatlama hissettirecek.
Atina’da eşlik edilen sahil gezisinin detaylı portresi.

Kruvaziyer geminiz Pireaus limanına geldiğinde şoförümüz ve lisanslı bir tur rehberi size eşlik etmeyi bekliyor olacak. Not olarak, Pireaus’un Yunanistan’ın müthiş limanlarından biri olarak kabul edildiğini de belirtmek isterim.

İlk durak

Turumuz, Dünyanın en popüler anıtlarından biri olan Akropolis’te başlayacak. Orada, Perikles’in Altın Çağı’nda inşa edilen çeşitli mücevherleri göreceksiniz.

Parthenon, Propylaea, Athena Nike Tapınağı, Erechtheion, Caryatids, Herodion tiyatrosu, Dionysos Tiyatrosu’nun kalıntıları ve Areopagus (Mars Tepesi). Lisanslı tur rehberimiz size her zaman belirlediğiniz şoför eşliğinde özenli ve titiz bir tur sunacaktır.

İkinci durak

Bir sonraki durakta, Kallimarmaro Stadyumu olarak da bilinen Olympian Zeus Tapınağı ve Panathenaic Stadyumu’nu ziyaret edeceksiniz. İlk modern Olimpiyat Oyunlarının 1896’da Atina’da yapıldığı yer.

Tur rehberiniz size sitenin geçmişi hakkında daha ayrıntılı bilgi verecektir. Ondan sonra sizi Atina’daki en iyi Verandalara götüreceğiz.Liccabetus Tepesi, Atina’nın en yüksek noktalarından biri olan ve fotoğraf çekme ve nefes kesici bir deneyim yaşayabileceğiniz gibi yukarıdan nefes alma deneyimi yaşayacağınız yer. gökyüzü??

Üçüncü durak

Fotoğraf çekeceğiniz ve Atina’nın tarihi hakkında daha fazla bilgi edeceğiniz Eski Saray’ı, Akademiyi, Ulusal Kütüphaneyi ve Atina’nın İlk Üniversitesi’ni ziyaret edin.

Ondan sonra sizi Meçhul Asker Mezarı ve Muhafızların Değişmesi’ne götüreceğiz, ki aslında muhafızlar Yunan Parlamentosu önünde değiştiğinde bir tören gibidir. Antik Yunan Agorası, diğer bir deyişle antik Yunan şehir devletinin en güçlü ekonomik ve ilahi yaşamının merkezi bir sonraki durağımız olacak.

Plaka

Plaka’nın doğal geçitlerinde bir yürüyüş ve zarif geleneksel Yunan mutfağının tadını çıkarmak için boş zaman. Öğle yemeğinden sonra Yeni Akropolis Müzesi’ni ziyaret edeceğiz

Yeni Akropolis Müzesi, Akropolis’ten çıkarılan çok çeşitli antikalar ve oyulmuş heykelleri görebileceğiniz Dünyanın en dikkat çekici müzelerinden biri olarak onaylanmıştır.

www.rizetours.com | www.lebego1.com